Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ЗАПРОШУЄМО НА ГОЛОВНІ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКІ ЗАХОДИ УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ з 25 травня по 31 травня 2015 року

Детальніше...

 

Свято весни з гуртом «Джерело».

20 травня 2015 року на території бібліотеки – філії № 10 Централізованої бібліотечної системи м. Рівне відбулося Свято весни, на якому фольклорний гурт «Джерело» створений на кафедрі музичного фольклору РДГУ разом з керівником Раїсою Цапун відтворювали давні народні обрядові традиції, які по крупинках збирали у селах Рівненського Полісся.

Детальніше...

 

Віртуальна подорож бібліотеками «Українські вишиванки – наче райдуги світанки»

 

Кожна людина, якої б національності вона не була, зберігає біля себе якусь пам’ятку. Так, чи не в кожній українській родині зберігається вишиванка. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Детальніше...

 

«Майбутнє твориться сьогодні»

19 травня у клубі селища Новий Двір був проведений творчий звіт «Майбутнє твориться сьогодні» (вшанування учнів вчителів, батьків за вагомий внесок у розвиток освіти, переможців Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, міських олімпіад та конкурсів)

Детальніше...

 

Акція "Подаруй місту клаптик краси"

 

 

18 травня – проходила акція « Подаруй місту клаптик краси». Міський палац культури (вул. Гагаріна 6) дбає про затишну атмосферу рівнян та гостей міста не тільки на сцені, на концертах та презентація у красивих костюмах, а і буденному. Зразковий ансамбль "Кралечка"та зразковий ансамбль "Діалог": керівники, діти, батьки дарували красу, та частинку себе, висадивши більше 100 кущів прекрасних троянд.

Детальніше...

 
Більше статтей...
Пошук
Анонс подій

(05/22/15) «Вправні руки – чудові вироби»

  25 травня 2015 року о 12.00 год. в бібліотеці - філії № 7 за адресою вул. Вітебська, 3-а відбудеться майстер - клас в...
Хто на сайті
На даний момент 8 гостей на сайті