Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Міська Бібліотека мкр. Ювілейний взяла участь у міському проекті «Рівне. Літо. Музика».

 

28 червня Рівненська міська бібліотека мкр. Ювілейний взяла участь у міському проекті «Рівне. Літо. Музика.». Захід проходив в парку ім. Т. Шевченка на літній сцені.

Провідний бібліотекар Ольга Миронець у своєму виступі відмітила, що в цьому році співпало два свята - День Конституції України та День молоді. Щорічно в цей день ми відзначаємо День Конституції України. 28 червня 1996 р. була прийнята конституція незалежної держави – України. Прийняття конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. В останню неділю червня Україна відзначає День молоді. Юність – час окрилених мрій і творчого натхнення, роки пошуку, незвіданої дороги, різнобарв’я життя. Юність - це молодість, здоров’я, віра у завтрашній день.

Детальніше...

 

Афіша «Рівне. Літо. Музика» запрошує 4-5 липня 2015 року

 

Парк ім. Т. Г.Шевченка (Літня естрада)

4 липня

„Арт –Пікнік Слави Фролової”

5 липня

„Арт –Пікнік Слави Фролової”

„Бібліотека під відкритим небом”(ЦБС м. Рівне)

Детальніше...

 

Майстер класи у парку молоді "Лебединка" 27 червня.

У рамках загальноміського проекту «Рівне. Літо. Музика» 27 червня  2015 року, субота, було проведено майстер класи з танцю від зразкового ансамблю «Діалог», та майстер клас з виготовлення свічки, а такаж хенд мейд з соломи. Крім того глядачі насолоджувались і музичним композиціями від етнічного гурту народів світу  „Руц фемелі”, та переможниці «Х – фактора», та учасниці «Голосу України» - Уляни Фарини.

Розпочали суботню програму проекту «Рівне. Літо. Музика» -  Элла Манелюк – керівники зразкового ансамблю «Діалог».

Детальніше...

 

Чернівці запрошують на "Петрівський ярмарок"

11-12 липня 2015 року в м. Чернівці відбудеться міське свято «Петрівський ярмарок», яке започатковано ще у 1786 році на честь святих Петра і Павла.Традиція ярмарку на свято Петра і Павла була відроджена в 90-х роках минулого століття. Петрівський ярмарок нині – це довгоочікуване свято для городян та гостей міста, зі святковими промовами, самобутніми майстрами народного мистецтва, веселими танцями, промоакціями, виставками, цікавими зустрічами в якому беруть участь понад 600 підприємців перетворюючи вулиці і площі міста на колоритні ярмаркові майданчики.

Детальніше...

 

Міська премія імені Василя Павлюка

Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому до 1 серпня приймає пропозиції щодо претендентів на здобуття міської премії імені Василя Павлюка у галузі народного мистецтва.

(Положення про міську премію ім. В. Павлюка на сайті Рівненської міської ради, управління культури і туризму міськвиконкому)

Детальніше...

 
Більше статтей...
Пошук
Анонс подій

(06/24/15) Міська премія імені Василя Павлюка

  Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому до 1 серпня приймає пропозиції щодо претенден...

(06/09/15) Виставка картин «Квіткова феєрія Людмили Яремчук»

Виставка картин «Квіткова феєрія Людмили Яремчук» З 8 червня по 31 серпня 2015 року бібліотека – філія № 10 за ...
Хто на сайті
На даний момент 17 гостей на сайті