Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Година пам’яті й скорботи «Не згасни, свічко Пам’яті»

Година пам’яті й скорботи «Не згасни, свічко Пам’яті» відбулася у бібліотеці – філії № 7 Централізованої бібліотечної системи м. Рівне.

Виховний захід пройшов з метою виховання в учнів етнонаціональних, полікультурних, загальнолюдських цінностей, як основи формування громадянина – патріота України. На основі історичних знань про голодомор 1932-1933рр. в Україні бібліотекар Ніна Марценюк та учні 8-В класу ЗОШ № 27 (класний керівник Тетяна Кондратюк) говорили про масштаби трагедії українського народу та уроки історичної правди, як процесу оновлення та очищення народної пам’яті. У бібліотеці оформили тематичну виставку літератури « І поліг наш народ, наче скошене жито…».

Детальніше...

 

Майстер клас урок відділу музично теоретичних дисциплін РДМШ №2

Викладачі музично-теоретичного відділу КЗ РДМШ №2 провели заняття для слухачів Рівненського центру підвищення кваліфікації працівників культури КККіМ.

Детальніше...

 

Пам’яті про голодні роки присвячено

Листопад. Похмурий дощовий та вітряний день. Із добіркою книг, фотоапаратом та інформаційними повідомленнями бібліотекар філії №5 Централізованої бібліотечної системи м. Рівне йде у школу. Це мікрорайон Тинне і НВК № 17. На дошці напис із темою виховного заходу, на столі - хлібина, рушник, свічка, у класі – учні 8-го класу, класний керівник Любов Миколаївна Стежкіна та директор Галина Олександрівна Грищенко.

Детальніше...

 

Микола Тищенко: учитель, композитор, музикант і будівничий

Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 

Чи варта чогось музика без тих, хто дає їй життя, хто робить її яскравою та привабливою? Ми маємо нагоду нагадати про людину, чия почесна місія провідника в світ музики здійснилася його трудами і талантами. Ім’я Миколи Тищенка в Рівному відоме. Засновника та першого директора Рівненської музичної школи № 2 всі, причетні до світу музики, пам’ятають і згадують із захопленням і вдячністю. У листопаді йому – сивочолому ветеранові і вже давно пенсіонеру – виповнилося вісімдесят.

Детальніше...

 

Про історію Євромайдану та Революцію Гідності школярам

21 листопада 2013 року ввечері на головній площі країни – Майдані Незалежності у Києві почали збиратись люди, які категорично не були згодні з рішенням уряду Миколи Азарова призупинити курс України на євроінтеграцію. Так почався Євромайдан.

Детальніше...

 
Більше статтей...
Пошук
Анонс подій

(11/24/15) АНОНС! 28 ЛИСТОПАДА О 15:45 ГОД. У РІВНОМУ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАГАЛЬНОМІСЬКА АКЦІЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ В УКРАЇНІ «СВІЧА ПАМ'ЯТІ»

У суботу, 28 листопада, у День пам'яті жертв голодоморів у Рівному на території Свято-Покровського кафе...
Хто на сайті
На даний момент 6 гостей на сайті