Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Проект «Рівне. Літо. Музика» запрошує 29-30 серпня 2015 року

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Детальніше...

 

Участь у святкуванні до Дня Незалежності України бібліотеки мкр. Ювілейний

(Участь бібліотеки у святкуванні)

24 серпня 2015 року Рівненська міська бібліотека мкр. Ювілейний долучилася до святкування Дня незалежності України, розгорнувши на Театральній площі книжково-ілюстративні виставки:

Детальніше...

 

Рівненські міські бібліотеки під відкритим небом працювали у День Незалежності на площі Театральній

Святкового понеділка 24 серпня з 9.30 год. на площадці перед Рівненським обласним академічним українським музично-драматичним театром всановлено намети та консульні парасольки Рівненської централізованої бібліотецної системи, КП «Рівнекнига» та магазину «Іскра», столи та пітставки для книг, буклетів та іншої друкованої продукції.

Детальніше...

 

Спільне свято до Дня Незалежності «Україна – свята моя земля».

20 серпня 2015 року об 11.00 год. на урочистості до Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів і малозабезпечених громадян, прибули ветерани, учасники бойових дій, члени партизанських загонів та воїнів УПА, особи, що мають статус «діти війни», працівники центру, читачі бібліотеки-філії №4 щоб разом святкувати найбільше свято у державі – День Незалежності України. До уваги присутніх запропонували святковий концерт, фуршет із солодощами та чаєм. Спільно захід підготували та провели дирекція центру, працівник бібліотеки – філії №4 Централізованої бібліотечної системи м. Рівне Пекар Н. А., учасники вокального колективу «Надвечір’я» під керівництвом Іванько З. М.

Детальніше...

 

Проект «Рівне. Літо. Музика» запрошує 22-23 серпня 2015 року

Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

Детальніше...

 
Більше статтей...
Пошук
Анонс подій
Хто на сайті
На даний момент 8 гостей на сайті