Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

АНОНС! 15 ЛЮТОГО ВІДБУДУТЬСЯ ЗАХОДИ, ПРИСВЯЧЕНІ 27-Й РІЧНИЦІ ВИВОДУ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

У понеділок, 15 лютого, у Рівному відбудуться заходи, присвячені 27-й річниці виводу військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Зокрема, розпочнуться заходи о 10:00 годині ранку рухом колони Пам'яті від Будинку  офіцерів до пам'ятника воїнам, що загинули у локальних війнах (біля обласної бібліотеки) де відбудеться покладання вінків та проведення мітингу-реквієму( поч. 10 :45) за участю ветеранів та місцевої влади.

Детальніше...

 

Пізнавально-оглядова екскурсія «Мовні скарбниці» у бібліотеці

10 лютого в Рівненській міській бібліотеці мкр. Ювілейний було організовано пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «Мовні скарбниці». До бібліотеки завітали учні 3-А класу ЗОШ № 8 разом зі своїм класним керівником. На початку заходу бібліотекар 1-ої категорії Лариса Сощук ознайомила дітей з книжковим фондом книгозбірні, з правилами користування книгою та бібліотекою, з тематичними полицями та виставками дитячого фонду, розповіла їм про абетковий та систематичний каталог, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей.

Детальніше...

 

Майстер-клас «Веселе рукоділля»

10 лютого пройшов майстер-клас з рукоділля у Рівненській міській бібліотеці мкр. Ювілейний, який провела провідний бібліотекар Ольга Миронець. Захід був присвячений до Дня Святого Валентина - Дня усіх закоханих, який активно відзначає молодь щорічно 14 лютого.

Детальніше...

 

Підвищення кваліфікації для викладачів шкіл естетичного виховання

На курсах підвищення кваліфікації для викладачів шкіл естетичного виховання зав. відділом струнно-смичкових інструментів комунальному закладі «Рівненська дитяча музична школа №2», ОСТАПОВА Ольга Миколаївна, 9 лютого 2016 року провела майстер клас за участю учениці VIII класу Анастасії КЛИМЕНКО (концертмейстер – Лазутіна Тетяна Степанівна)

Детальніше...

 

Концерт концертмейстерів

В середу, 10 лютого, о 17.30 у Великій залі Рівненської дитячої музичної школи №2 відбувся концерт концертмейстерів.

Детальніше...

 
Більше статтей...
Пошук
Анонс подій

(02/09/16) АНОНС!

12 лютого 2016 року о 10.00 год. біля пам’ятника Клима Савури відбудуться заходи присвячені 71-им роковинам від ...

(02/03/16) Міська мистецька премія імені Георгія Косміаді

Управлінням культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради до 5 березня 2016 року приймают...
Хто на сайті
На даний момент 6 гостей на сайті