Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Нам — 75!

 

Відзначення 75-річного ювілею Першої Рівненської дитячої музичної школи імені М.В.Лисенка розпочалося Святом першокласника, яке було проведене в обласному академічному музично-драматичному театрі.

Детальніше...

 

Погостини на Великдень

Погостини у середу 15 квітня організували та провели для читачів ЗОШ № 13, учнів 4- В класу ( класовод Шевчук Л. В.) вже добре знайомий у місті тандем – працівники центральної дитячої бібліотеки ЦБС м. Рівне ( Рудь І. С., Птіцина С. Ф.) та вихованці літературно-драматичного гуртка клубу «Самоцвіт» (керівник Свиридюк І.В.) Уважно і з цікавістю учасники та гості ознайомилися із народним календарем свят, які вшановують українці.

Детальніше...

 

Народознавча година «Писанка – символ життя»

 

У переддень свята Великодня у читальному залі  бібліотеки філії № 2 читачі зібрались на народознавчу годину "Писанка - символ життя".

Детальніше...

 

Виставка робіт майстрів декоративно–ужиткового мистецтва «Ляльки з душею і серцем»

 

У давнину українські матусі «мотали» ляльки, адже інших іграшок в їхніх дітей не було. Сьогодні лялька-мотанка це скоріше дань традиції, популярність якої, проте, зростає. На Рівненщині є чимало майстринь, які вміють виготовляти ляльки.  

Детальніше...

 

Тиждень дитячого читання у бібліотеці

 

З 18 по 26 березня у Рівненській міській бібліотеці мкр. Ювілейний пройшов Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Це весняне свято завжди дарує радість спілкування, натхнення, пізнання нового і цікавого.Книга вселяє в нас любов до рідної України, навчає рідної мови, розкриває красу поетичного слова, допомагає усвідомлювати його велику силу.

Детальніше...

 
Більше статтей...
Пошук
Анонс подій
Хто на сайті
На даний момент 8 гостей на сайті